top of page

Yazılım

Firmaya Özel Yazılımlar

İşletmeler, sektörlerindeki iş süreçlerine bağlı olarak ve/veya yönetim tarzına göre  hazır paket yazılımların ürettikleri bilgilerin dışında bilgilere ihtiyaç duyabilirler. Veri toplama alanların da kullanılan  cihazlar ve yazılımın farklı platformlarda kullanma eğilimi de özel yazılım ihtiyacını ortaya çıkarabilir. Bu yazılımlar ile; paket yazılımların yeterli olmadığı alanlarda, yapılan analizler doğrultusun da firmanıza özel yazılım çözümlerine sahip olabilirsiniz.

 

 

E-ticaret

Bu entegrasyon ile;

Ürün kartlarını yani stoklarınızı sisteme sadece bir defa işleyip zaman kazancı sağlayabilir, depo ve raflardaki stokları gerçek zamanlı takip edebilirsiniz.

Bir ürün hem mağazada hem de sanal mağazada satılabileceği için,  biten ürünlerin  siparişi veya satışının sanal olarak yapılmasının önüne geçebilir, veri bütünlüğü sağlandığı için veri girişlerin den kaynaklanan hataları en aza indirebilir, hatalı sevkıyatın önüne geçebilirsiniz.

E-Fatura, E-defter, E-Arşiv

E-Fatura, E-Defter ve E-Arşiv işlemlerinizi istediğiniz tüm yazılımlarla tam entegrasyon çalışır. Bu yazılım çok kolaylıkla kavrayabilir ve yapılan değişikliklere ait özelliklere en kısa zamanda bilgi sahibi olabilirsiniz.

Akıllı Santral

Telekom entegrasyonu sayesinde IP telefonla yapılan görüşmelerinize ait cari kartlara otomatik olarak ulaşabilir ve kayıt altına alabilirsiniz.

Kobi Yazılımı

Bu yazılım ile işletmenizin bütün iş süreçlerine ait işlem maliyetlerini kontrol altına alabilirsiniz. Böylece istediğiniz zamanda ulaşacağınız raporlar ile işletmenizi yönetmede daha doğru, etkin ve hızlı kararlar verebilirsiniz.

Yazılım projeleri; işletme mevcut durum analiz ve hedeflenen durum raporu oluşturma ile başlar. İşletmenin iş süreçlerine özel yazılım geliştirme, danışmanlık hizmetleri, özel rapor oluşturma, uygulamalı eğitimler, sistem kontrolleri ile devam eder. Raporların okunması ve yorumlanması ile ilgili eğitimlerinin verilmesi ile sonuçlandırılır.

 

 

 

Ticari Program | Ticari Yazılım 

İşletmelerin muhasebe ve ön muhasebe işlemlerini kolay, hızlı ve detaylı biçimde yapabilirsiniz.  Böylece işletme iradesinin, yöneticilerin ve birim sorumlularının ihtiyacı olan bütün raporları istediğiniz an alabilirsiniz.

Ticari Program, üretim ve ticaret yapan işletmelerin iş süreçlerinin takibinde yazılım olarak kullanması gereken bütün modülleri içermektedir.

Bu Modüller, Teklif, Sipariş, Fatura, İrsaliye, Stok, Cari, Personel, İnsan Kaynakları, Üretim, Banka, Kasa, Çek/Senet, Taksitli Satış ve Muhasebe olarak isimlendirilmiştir.

İnsan Kaynakları | İK Yazılımı

İşletmenize alınan veya başvuran bütün personel veya personel adaylarının özlük bilgilerini depolayarak doğru işe doğru personeli daha hızlı belirleyebilir ve işe alım sürecini hızlandırabilirsiniz.

İnsan Kaynakları Yazılımı ile maaş, hak ediş ve puantaj tahakkuk işlemlerini yapabilir ve Personel Devam Kontrol Sistemi cihazları ile entegre çalışabilirsiniz.

 

 

 

Mağaza Yönetimi | Mağaza Yazılımı

Yazılıma ait Mağaza Yönetimi yazılımı ile taksitli satış, müşteri sadakat kartı [Puan Kart], Renk, beden kavala, seri numaralı ürün, barkodlu ürün satış ve CRM işlemlerini yapabilirsiniz. Böylece mağazanızın ihtiyacı olan raporları istediğiniz zaman da alarak mağazanızı en etkin ve en doğru şekilde yönetebilirsiniz.

Market Yönetimi | Market Yazılımı

Market Yönetimi yazılımı ile muhasebe işlemlerinin yanın da satın alma, puan kart, insert uygulamalarından, şubelere göre farklı fiyat uygulamasına kadar marketlere özel bütün işlemleri yapabilirsiniz. Ayrıca Market Yönetimi yazılımı ile yeni nesil yazar kasaları, barkodlu dijital terazileri ve el terminallerini tam entegre çalıştırabilirsiniz.

Barkodlu Hızlı Satış | Jet POS

Jet POS yazılımını kolay öğrenebilir ve pratik olarak kullanabilirsiniz. Jet POS yazılımı ile kasa tahsilat işlemlerinizi Türk Lirası dışın da farklı döviz türleri, yemek çekleri, puan ile de rahatlıkla yapabilirsiniz. Barkodlu Hızlı Satış Yazılımı ile Barkodlu dijital terazileri ve Yeni Nesil Yazar Kasaları entegre olarak çalıştırabilirsiniz.

 

 

 

Kuyumculuk Yönetimi | Kuyumculuk Yazılımı 

Kuyumculuk Yazılımı ile tüm tezgahtar işlemlerini tek bir ekranda yapılabilir, kullanıcılar yapacakları işlemlere göre yetkilendirilebilir, E-Ticaret yazılımı ile entegre çalışabilir, RF-ID teknolojisi ile ürünleriniz kontrol altına alabilir ve karşılaştırmalı bilanço, günlük faaliyet, Gelir tablosu gibi raporları rahatlıkla oluşturabilirsiniz.

 

 

 

Restoran Yönetimi | Restoran Yazılımı

Restoran yazılımı ile işletmenizde bulunan masaların  servis açılış saati ve süresini, masada oturan kişi sayısı ve masa hesap toplamını tek ekran üzerinden görebilirsiniz.

Restoran yazılımı paket servis modülü ile telefonla sipariş alabilir ve arama geldiği anda müşteri kartının açılıp sipariş alınabilme özelliğini kullanabilirsiniz.

Restoran yazılımı hızlı adisyon modülü ile kasada satılan ürünlerin satış işlemlerini dokunma tik ekranlarla rahatlıkla yapabilirsiniz.

 

 

 

Mobil Çözümler

Web Sipariş modülü ile işletim sistemi bağımsız bütün mobil cihazlardan online olarak sipariş işlemlerini yapabilirsiniz.

Web rapor ile istediğiniz özel raporları oluşturabilir bu raporları cep telefonu, tablet, el terminali gibi mobil cihazlardan her an alabilirsiniz.

Mobil Satış Sipariş modülü ile windows ce işletim sistemi yüklü el terminallerin de satış ve sipariş işlemlerinizi yapabilirsiniz.

 

 

bottom of page